Windows 10 Threshold 2 už v listopadu

První velký update Widnows 10 zvaný Threshold 2, který by měl obsahovat mnohem více než jen záplaty chyb, se chystá na listopad 2015.

ikona Windows 10

Pro Instaluj.cz SEO specialista a copywriter Daniel Beránek:

Velký update Windows 10 už v listopadu 2015

Velký update Desítek, neobsahující pouze nápravy chyb a záplatování bezpečnostních děr, by se dle všeho měl objevit už v listopadu 2015. Bude nejen zaměřen na optimalizaci fungování systému na nejrůznějších zařízeních, ale má také přinést některé nové funkce.

Update s kódovým označením Threshold 2, který nebude pouze kumulativním balíkem oprav, se měl původně objevit již v říjnu 2015. Nyní se zdá, že se objeví až v listopadu. Svědčí o tom i jeho interní komunikace Microsoftu, která ho označuje coby Windows 10 Update for November nebo Windows 10 November Update. Vývojáři redmondského gigantu tak aspoň budou mít více času zapracovat na nejrůznějších optimalizacích funkčnosti systému, což jistě uvítají ti, kterým nová Windows 10 hned po uvedení úplně nešlapala.

Účastníci programu Windows Insider získávají náhled do příštího updatu již několik týdnů, a tak už se ví, že přinese např. rozšíření pro prohlížeč Microsoft Edge a vylepšení jeho výkonu, novou univerzální aplikaci pro elektronické komunikace Messaging a mnoho oprav a optimalizací pod povrchem systému.

Threshold 2 bude v roce 2016 následovat ještě větší update Redstone přinášející zcela nové funkce do Desítek.

Zdroje