GoodYear UltraGrip 8: záběr a odolnost v jednom

Zimní pneumatika GoodYear UltraGrip 8 směrový dezén v podobě šípu. Díky tomu dobře zabírá v celé ploše, dobře odvádí sníh a vodu. A je tedy optimální na mokré, blátivé a zasněžené povrchy. Pouze při montáži je třeba dbát na nasazení ve správném směru rotace.

Směrový dezén doplňuje velký počet lamel, které opět zvyšují schopnosti záběru pneumatiky. I když se zastavíte doslova na místě, lamely nezklamou a v pohodě se zas rozjedete.

GoodYear UltraGrip 8: zimní pneu

Ani opotřebení strukturovaného vzorku se bát nemusíte. Je minimalizováno 3D-BIS systémem, který zamyká jednotlivé prvky dezénu do jednolitého celku díky vaflovitému uspořádání lamel. Tím je zajištěna tuhost vzorku. Na záběr, ale i na odolnost proti opotřebení, se tedy myslí od nejmenší gumové pyramidy, přes jednotlivé lamely až po soudržné bloky lamel.

Odolnost mechanického provedení dále umocňuje použitý materiál. Jedná se o kombinaci funkčních polymerů a výtažků pryskyřic, která je nejen přilnavá, ale také odolná vůči opotřebení. Běhounová směs umožňuje větší kilometrový výkon a zachovává elastičnost zvláště při nízkých teplotách.

Jízdní vlastnosti UltraGrip 8 taky nezklamou. Velmi dobře reagují ať už na vodu, sníh, břečku, led, nebo i tu divnou hmotu po nájezdu sypačů technických služeb. Drží stopu. Drží v zatáčkách. Můžete s nimi na místě zastavit a zase se bez problémů rozjet. Skvěle odvádí vodu.

Hlavní výhody UltraGrip 8

  • výborná přilnavost na sněhu, ledu i v blátě;
  • účinně předcházejí aquaplaningu na rovné vozovce i v zatáčkách
  • optimálně kombinují elasticitu a životnost;
  • jsou téměř neslyšné;
  • mají velmi dobrý poměr funkčních vlastností a ceny.

GoodYear UltraGrip 8 Vás podrží, ať už se potřebujete rychle rozjet, okamžitě zastavit, projet vodou nebo přes hroudy při předjíždění.