100 GB OneDrive zdarma pro všechny

Microsoft zpřístupní 100 GB OneDrive zdarma pro všechny – jak na to?

Microsoft logo

Pro Instaluj.cz SEO specialista a copywriter Daniel Beránek:

100 GB OneDrive zdarma pro všechny

Že jsou vaše úložné potřeby příliš malé? Že jste příliš líní na to nastavit synchronizaci místních a cloudových souborů? Že byste si nikdy nekoupili smartphone s jiným operačním systémem, než právě používáte? Poskytovatelé cloudu si to nemyslí a pustili se do nabídkové války.

V poslední době se s nabídkami gigabajtů cloudového prostoru zdarma roztrhl pytel. Nabízí Google, Apple i Microsoft. Pravdu říct, s nabídkou 100 GB zdarma přišel Microsoft už před pár týdny – akorát byla omezena pouze na rezidenty Spojených států, kteří se přihlásili do Bing Rewards (programu odměn za hledání prostřednictvím Bingu). Nyní platí pro všechny. Jak si ji zpřístupnit?

  1. Přihlašte se do svého Microsoft účtu na login.live.com – či si ho založte na signup.live.com;
  2. Odklikněte tento odkaz;
  3. Odsouhlaste přístup OneDrive;
  4. A po odsouhlasení vám Microsoft poskytne 100 GB na 2 roky zdarma.

Cloudoví giganti se těmito nabídkami snaží rekrutovat nejen nové zákazníky konkrétního produktu, ale spíše uživatele svých ekosystémů. Navíc následují trend opouštění prodeje konkrétních produktů za jednu cenu ve prospěch prodeje v čase trvajících služeb za paušál na určitá období. Konkrétně nabídka Microsoftu je z posledních obdobných obchodně nejpovedenější – poskytne zdarma velký úložný prostor, ze kterého se málokomu budou chtít migrovat data po uplynutí bezplatné lhůty.

Zdroje